середа, 21 листопада 2018 р.

Что мы знаем о Вселенной? Оказывается, что очень много. Благодаря реликтовому излучению и изучению спектра звезд мы знаем, как появились тяжелые химические элементы, что происходило во Вселенной в первые миллионы лет ее существования и из чего состояли первые звезды. Какое будущее ждет Млечный путь? Как умирают звезды? И чего во Вселенной больше — темной энергии или темной материи?
Смотреть курс

субота, 14 квітня 2018 р.

Книга Шона Кові "7 навичок високоефективних тінейджерів"

Це покроковий путівник для підлітків, який допоможе їм дійти із того місця, де вони є зараз, туди, де хочуть опинитися в майбутньому. Їхні цілі, мрії, плани – усе це здійсненне й досяжне. Просто потрібно знати, що допоможе правильно рухатися обраним шляхом.
І ця книга Шона Кові стала для мільйонів тінейджерів школою самоповаги та успіху. <<Читати>>.

пʼятниця, 13 квітня 2018 р.

Дивовижний Всесвіт:10 фактів про космос/До Дня Космонавтики/

Добірка захопливих фактів про Землю, Сонячну систему та Всесвіт.
Ви любите дивитись на зірки? Правда ж, вони зачаровують? І не залежно від віку, кожному час від часу цікаво спостерігати за їх мерехтінням. А побачивши “падаючу зірку”, більшість з нас обов'язково загадує бажання! Проте ми не часто замислюємося, що, може, хтось десь спостерігає за світлом від нашої зірки – Сонця, та і взагалі – як все влаштоване.
Пропонуємо вашій увазі 10 найбільш цікавих фактів про космос, про які Ви, ймовірніше, не знали:

четвер, 12 квітня 2018 р.

Фильм "Время первых"

Масштабная российская картина, достоверно рассказывающая о том, как проходил выход Алексея Леонова в открытый космос. Узнать, какие сверхчеловеческие усилия и мужество стояли за эпохальным событием вы сможете, посмотрев зрелищную историческую драму «Время первых».
Смотреть фильм.

Фільм "Приховані фігури"

1960-і роки. Під час космічніх перегонів між США і СРСР, NASA залучає до роботи групу талановитих афроамериканок-математиків. Не звертаючи уваги на прояви расизму і сексизму, Кетрін Джонсон, Дороті Он і Мері Джексон стають учасницями однієї з найвизначніших подій в історії США: завдяки їх обчисленням відбувся легендарний перший запуск американського астронавта Джона Гленна на орбіту Землі ...
Дивитись фільм.

четвер, 15 березня 2018 р.

Як звучить число "Пі"?

День числа Пі: 14 березня святкують найматематичніше свято світу.

День числа Пі – неофіційне свято, яке відзначається любителями математики 14 березня в 1:59:26 на честь математичної константи – числа Пі.
Число Пі – це математична константа, що визначається відношенням довжини кола до його діаметра.
Фахівці стверджують, що математичні розрахунки з використанням числа "Пі" проводилися ще при будівництві Вавилонської вежі. 
Свято започаткував у 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій в США формі – 3/14, збігається з першими трьома цифрами числа "Пі". З того часу День Пі відзначають студенти та любителі математики з усього світу.
Цікаво, що День Пі співпадає з днем народження видатного вченого Альберта Ейнштейна.



середа, 14 березня 2018 р.

«К черту всё, возьми и сделай! Победи болезнь, изучи тайны Вселенной, стань всем примером» Почему Стивен Хокинг повлиял не только на науку, а вообще на всех нас

Сегодня не стало Стивена Хокинга — британского физика, человека, который был полностью парализован, но при этом стал одним из главных популяризаторов науки.  «Знаете, каким он парнем был? Нет, не был, ведь смерть он победил» — эта строчка из советской песни хорошо описывает жизнь великого физика Стивена Хокинга. Хокинг родился в Оксфорде — само место обязывало его посвятить себя науке, хотя диссертацию он защищал уже в Кембридже. В совсем юном возрасте, Хокингу тогда только исполнился 21 год, врачи поставили ему страшный диагноз: боковой амиотрофический склероз. С этой болезнью долго не живут. Специалисты давали ему два года, но вопреки прогнозам Стивен Хокинг прожил ещё 55 лет, своим примером доказав превосходство разума над материей.

четвер, 8 березня 2018 р.

Шкала Всесвіту

http://spacegid.com/interaktivnaya-shkala-masshtabov-vselennoy.html – відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона, Ейфелевої вежі або хромосоми. Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінити відстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого Всесвіту. І найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – що відкрив людський розум. Чи знаєте ви, скільки разів Велика китайська стіна вміститься між Сонцем і Венерою? А скільки хвилин світло подорожує від нашого світила до Плутона?

неділя, 18 лютого 2018 р.

Музика і математика

Що ми чуємо, коли слухаємо музику? Приємну мелодію. Однак, виявляється, що кожна музична композиція побудована за чіткими математичними законами. Так, знаючи ці закономірності, можна кодувати будь-який трек формулами. А, в свою чергу, сухі математичні формули – перетворити на справжню музику!

вівторок, 6 лютого 2018 р.

Увлекательная математика


Эти этюды выполнены с использованием компьютерной 3d графики. Хочешь отправиться в увлекательное путешествие по красивым математическим задачам и приложениям, тебе на сайт "Математические этюды".

неділя, 4 лютого 2018 р.

Этот фильм - настоящий деликатес для интеллекта. 
Вы когда-нибудь задумывались, является ли математика человеческим изобретением, или это просто способ описания существующих закономерностей и порядка во вселенной? 
Когда одни из самых именитых ученых современности говорят о том, что за их математическими открытиями стоит скрытый глазу универсальный порядок, то невольно задаешься вопросом "А кем этот порядок был установлен и откуда взялись те физические постоянные, которые люди понемногу открывают и которые лежат в основе всех физических процессов происходящих во вселенной"?. 

неділя, 21 січня 2018 р.

Educational Era – український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів) та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Користувач отримує доступ до інтерактивних лекцій
, високоякісних конспектів
, домашніх завдань, екзаменів та сторінки прогресу у будь-який час і в будь-якому місці з предметів: фізики, української мови, математики, біології, географії, історії України та англійської мови. Дорогі діти, вам сюди!!!

.


8 фактів про молодь: прогресивні, інтернет-залежні, самотні

За статистикою аналітичної компанії Euromonitor International, наразі момент популяція молоді (людей до 30 років) становить 3,5 мільярда людей. У 1980 році ці показники досягали позначки в 2,7 мільярда.
1. Не бояться новинок у техніці
Мабуть, це найочевидніший факт. Покоління Z можна назвати цифровими аборигенами. На відміну від попереднього покоління, нинішні діти вже виросли зі смартфоном в одній руці і планшетом в інший.
Їм легше розібратися з інтерфейсом нового смартфона або програми, ніж замінити лампочку в своїй кімнаті. Вони можуть не знати, як саме працює комп'ютер, що таке VPN, швидкість свого інтернету, але вони з легкістю використовують всі можливості інтернету.

четвер, 18 січня 2018 р.

Добірка яскравих відеозамальовок, наочних фільмів та цікавих лекцій про будову і функціонування людського організму. Як влаштований організм людини? Ми сприймаємо своє тіло як даність і навіть не замислюємося про природу тих чи інших процесів, що відбуваються усередині кожного з нас. Пропоную добірку відеоматеріалів, в яких цікаво, яскраво і наочно розповідається про найдивовижніші таємниці явищ і процесів, що відбуваються усередині людського організму. Захоплюючі і пізнавальні відео в скарбничку ваших знань і загальної ерудиції, дорогі мої діти! 
Дивитись відео >>

понеділок, 8 січня 2018 р.

Проект «Суша»: наглядное сравнение всех стран мира.

Этот проект, позволяет наглядно оценить истинные пропорции всех участков суши нашей планеты и предназначена для визуальной оценки настоящей площади стран и территорий планеты.На странице проекта можно не только взглянуть на плакат, на котором все страны отображены в порядке уменьшения площади территории, но также сравнить изображения тех или иных государств между собой, воспользовавшись спутниковыми снимками в любой месяц и время суток на выбор, так же можно изучить другие данные и сравнить их между собой: площадь суши, население и его плотность, ВВП и даже индекс человеческого развития. Интереснейшее и полезнейшее занятие изучать эту инфографику!  Смотреть инфографику.

Самый наглядный и эффективный мотиватор

Если принять усилия за единицу и возвести в степень 365 – количество дней одного года, то результат получается именно таким. Делайте чуть-чуть меньше, чем можете – и результат практически нулевой. Делайте немного больше, чем делаете обычно – и результат увеличивается многократно. С математикой не поспоришь. С жизнью тоже.
 

Освітній проект

Сайт для учеников, студентов, учителей и родителей

ПОСЕТИТЕЛИ БЛОГА

ГЕНЕРАТОР КРОССВОРДОВ

Интересный сайт

 
Blogger Templates